niedziela, 6 listopada 2011

Gadżety i info o loterii

Hej. W pasku bocznym pojawiły się nowe gadżety bloga. Jest to sonda i najnowsze komentarze (jeśli się nie pokazują odśwież stronę ;)).

Sonda jest dosyć widoczna, bo na białym tle. Tam będziecie mogli głosować, a sondy będą zmieniać się co jakiś czas. Na razie są 2 - zapraszam do głosowania.

Gadżet z najnowszymi komentarzami, jakie pojawiły się pod jakimkolwiek postem na blogu to przede wszystkim ułatwienie dla mnie, żebym nie musiała wertować non stop po najnowszych postach, by sprawdzić czy ktoś dodał nowy komentarz, bo będę miała to teraz jak na dłoni ;)

Mam nadzieję, że moduły się Wam podobają, a w sondach będziecie brali chętnie udział :) Druga sonda interesuje mnie najbardziej, bo nie chcę, żeby blog Was nudził, a posty nie interesowały. Myślę nad nową zmianą, której pierwszy efekt pojawił się pod nagłówkiem... ale to nie koniec ;p Powiedzmy, że ta nowość będzie niespodzianką i niebawem się pojawi ;)

EDIT: W zakładkach: mini konkursy i pokaż swoje zdjęcia pojawiły się już posty z wyjaśnieniem, o co dokładnie chodzi :) Zapraszam do zaglądnięcia tam i zapoznania się z nowościami bloga :)
_________________________

Jeśli chodzi o loterię to bardzo mało osób zgłosiło się.. nie wiem co jest tego przyczyną :| ... Na razie czekam jeszcze na zgłoszenia.

I na tym kończę ;) Czekam na komentarze, Pa ! :)

7 komentarzy:

Basiuu. pisze...

Nom nom ;> Fajnie, że jakieś nowości :) Wzięłam udział w sondzie :P

Blog z każdym dniem coraz bardziej mi się podoba! Oby tak dalej! ;**

Fajny pomysł z tymi stronami (Mini konkursy, Pokaż swoje zdjęcia).

Renesme88 pisze...

A mi sie nie wyświetlają ani sondy ani najnowsze komentarze , ani obserwatorzy, ani liczba wyświetleń! :( Niewiem czemuuuu:(((

Basiuu. pisze...

Hm ja odświeżyłam i się wyświetliły :)

Paulusia2690 pisze...

@ Renesme:

No właśnie - odśwież stronę i powinny się wyświetlić ;)

@ Basiuu.:

W takim razie b. się cieszę :)

Renesme88 pisze...

No juz się wyświetliły:)

victoria ♥ pisze...

Bardzo mi się podobają te zmiany a co do ankiet to na 100 % zaglosuję.

Ewelaz pisze...

Fajnie ;) bardzo mi się podoba