niedziela, 11 września 2011

Pewne zmiany i brak czasu

Wiem, że posty ze zdjęciami są dla Was interesujące i chętnie dodałabym jakieś, ale jak mówi tytuł posta nie mam za bardzo czasu na sesje. W przyszłym tygodniu, czyli od jutra będę starała się znaleźć czas na jakieś zdjęcia. 
Wyniki ostatniego konkursu oraz loterii możecie zobaczyć w potach poniżej.

Nie wiem czy zauważyliście, ale dokonałam niewielkich zmian na blogu. Moim zdaniem są na korzyść. Te zmiany to np. etykiety do postów oraz reakcje, które możecie klikać pod postem (ciekawe, nic specjalnego). Przede wszystkim zachęcam do klikania ich przy postach ze zdjęciami i konkursach. 

To chyba tyle, co chciałabym napisać o sprawach organizacyjnych, że tak powiem ;p Jeśli chcecie możecie skomentować zmiany w blogu ;)

6 komentarzy:

Czikita pisze...

fajnie to zrobiłaś :D Wiesz, ja sama tez zajmuje się w wolnym czasie fotografia ale bardziej przyrody :D Jeżeli bys chciała to moge poprowadzic z tobą ten bloog i tak jak ty wysyłac na niego zdjęcia :D

Agnik pisze...

ja uwielbiam ten twój blog a zmiany naprawdę bardzo mi się podobają.

ja rónież bardzo interesuję się fotografią ale tak jak Czikita wolę robic zdjecia przyrody ;D

akurat w czerwcu dostałam od siostry aparat z Nikona i przez ten czas już prawie brakuje mi miejsca na nowe fotki.

ja narazie jestem chora ale takze czekam aż jesień będzie bardziej taka hmmm...jesienna ;P mam zamiar zrobić jeszcze trochę fotek w jesieni noi w zimie oczywiście ;)

Paulusia2690 pisze...

Cieszę się, dziewczyny :) Chętnie obejrzę wasze prace :) Możecie wysłać je w komentarzach do postów, a ja mogę ocenić.

.hm.herbatka.hm pisze...

Zauważyłam zmiany . Ładnie to zrobiłaś. Ja również lubię fotografować przyrodę. Nie za bardzo lubię ludzi. I mam zamiar kupić sobie nowy aparat. Canona Eos 550d . Ale mi brakuje 3 stów. Hmm... Tak ostatnio wpadłam na pomysł z poradami. Możesz napisać o "dodatkach" do zdjęć. No bo np. jak robimy zdjęcie budynku to warto ująć też jakąś latarnie. Wtedy zdjęcie jest ciekawsze. Nie wiem jak to nazwać. Ja tak zrobiłam zdjęcie mojemu tacie jak był w basenie. Akurat wychodził i uchwyciłam też jakiś słupek to wyszło tak jakby się w ni zakochał ;D OK. Już się nie będę tak rozpisywać. Pozdrowienia ;)

Czikita pisze...

Paulusia2960 robimy razem z Agnik blooga :D tam możesz obejrzec i kometnowac jak będzie gotowy dam znać "D

MissaKaSaNdRa11 pisze...

Zrozumieliśmy ;)