piątek, 23 września 2011

Jutro Kraków :)

Cześć. Ostatnio nie piszę nic, bo nie mam okazji na zdjęcia, a blog jest przecież o fotografii :p Mam sporo na głowie za sprawą szkoły, ale nie tylko chodzi o naukę. Biorę udział w wyborach na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. W tamtym roku wygrałam wybory (w pierwszej klasie) :) W tym roku też się o to staram. Także jak sami widzicie mam bardzo dużo na głowie. Zajmuję się bardzo kampanią wyborczą - plakaty, ulotki i takie tam ;)

Jutro jadę z rodzicami do Krakowa. Zwiedzić miasto :) Oczywiście biorę ze sobą aparat i powinnam wrzucić trochę fotek na bloga. Cieszę się z wyjazdu, bo zawsze chciałam zobaczyć to miasto, być tam. Wyjeżdżamy ok. 05:00, więc wcześnie, żeby wrócić jakoś wieczorem ;) 

Szykuje się dla Was następny post ze zdjęciami od czytelników, bo mam po parę zdjęć od 2 osób, które wysłały w komentarzach swoje zdjęcia. Ale i tak jeszcze trochę mało. Czekam na więcej i jak uzbiera mi się ich jeszcze trochę dodam post :)

Co do konkursu to zapisałam na swój dysk w komputerze kilka zdjęć, które mają szanse na wygraną. Nie będę zdradzać czyje to zdjęcia, bo po 1 nie chcę zdradzać niespodzianki, a po 2 to jeszcze nic nie wiadomo, bo mogę dostać lepsze zdjęcia. Wyników dowiecie się w dniu, w którym zapowiedziałam wyniki konkursu. 
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, bo czasu nie jest już dużo ;)

Następną sprawą jest jakby to powiedzieć.. :( No chciałabym wyżalić się, iż mam kryzys twórczy. Ostatnio nie mam żadnych sesji i to zaczyna mnie dobijać. To wszystko przez szkołę !!! : / Za dużo mam tego wszystkiego ostatnio na głowie. Muszę wreszcie umówić się z dziewczynami, z którymi od jakiegoś czasu się umawiam i nie mogę umówić ;)

Także już kończę ;) Tyle chciałam ogólnie napisać o sprawach prywatnych i blogowych. 

6 komentarzy:

.hm.herbatka.hm pisze...

A my po protu mamy głosowanie i tyle. Nie reklamujemy się ani nic. A tak czy tak jestem przewodniczącą. Bardzo ci zazdroszczę że jedziesz do Krakowa. Ale 1 dzień ci nie wystarczy na zwiedzenie tego miasta. Tam jest przecudownie! Bardzo się cieszę że będę mogła sobie pooglądać zdjęcia innych. Nie mogę się doczekać wyników konkursu. Pozdrawiam ;**

HarajukuGirlPL pisze...

heja, jestem z Krakowa :)

a jakie zdjęcia zbierasz do postu od czytelników? bo mam kilka, mogłabym podesłać :)
no i witamy w Krakowie, jutro oczywiście :D

Karolina pisze...

Kilka ulubionych zdjęć mojego autorstwa:

http://i54.tinypic.com/2epomeq.jpg
http://i52.tinypic.com/35ho1e0.jpg
http://i52.tinypic.com/amplr6.jpg
http://i54.tinypic.com/2yze9tf.jpg
http://i52.tinypic.com/1z5ualu.jpg

karciolina

Paulusia2690 pisze...

@ HarajukuGirlPL :

O :) Fajnie
Zdjęcie obojętnie jakiej tematyki ;) Dodaję na bloga te najlepsze.

Paulusia2690 pisze...

@ karciolina:

Dodam do tematu ze zdjęciami od czytelników jedno z Twoich zdjęć :)

MissaKaSaNdRa11 pisze...

Zazdroszczę ci, że tam byłaś ;)