sobota, 24 listopada 2012

Sesja z Agnieszką : )

Hej, witajcie : ) Mam dla Was zdjęcia z ostatniej sesji z Agnieszką. Mam nadzieję, że się Wam spodobają...


Co o nich sądzicie? : )

PS: Po ilości wyświetleń widzę, że trochę Was tu zagląda, ale niestety nie dodajecie komentarzy :( A szkoda, bo to jest dla mnie duża motywacja do prowadzenia bloga. Z fotografii na pewno nie zrezygnuję, ale czasami myślę, że blog jest zbędny, skoro tak mało komentujecie... Mam nadzieję, że pomożecie mi znów uwierzyć, że pisanie tu ma sens. Pozdrawiam! :*

10 komentarzy:

misiunia-unia pisze...

Chciałabym mieć takiego fotografa jak ty ! Zdjecie nr.4 i 6 są moimi ulubionymi :)

aminqa pisze...

ostatnie zdjęcie bardzo mi się podoba . zresztą wszystkie są boskie ;) rzadko bywam i komentuje, bo przez liceum nie mam prawie czasu ;<

Anonimowy pisze...

bardzo ladne, ale proste, np. tory sa przereklamowane, ale to nie znaczy ze masz wielki talent pozrawiam !

Anonimowy pisze...

Nie dziw się , że nie ma komentarzy skoro tak traktujesz swoich czytelników.Na blogu nie pojawia się żaden post od tygodni , a ty ciągle usprawiedliwiasz się brakiem czasu. Skoro naprawdę go nie masz to po co w ogóle prowadzisz ten blog ?

Pauliss... pisze...

@ Anonimowy:

Usprawiedliwiam się brakiem czasu, bo faktycznie nie mam go za dużo i to jest główna przyczyna, dlaczego tak rzadko pojawiają się posty. Poza tym, by napisać muszę mieć jakieś zdjęcia, by Wam pokazać, np. ze swoich sesji bądź zdjęcia czytelników. Nie uważam, bym źle traktowała swoich czytelników.

Anonimowy pisze...

Traktujesz swoich czytelników zachowaniem wobec nich - nie odświeżasz zakładki , tak , że nie można dodawać zdjęć,skarżysz się , że jest mało komentarzy , skoro nie ma co komentować ( postów). Ale to nie jest moja wina , że czytelnicy nie chcą dodawać zdjęć , które ty później mogłabyś dodać. Niestety niezainteresowanie się blogiem też wpływa na liczbę czytelników i to że nie chcą dodawać zdjęć.

klaudia. pisze...

Zdjęcia cudowne, świetna czapka w moim ulubionym kolorze *-*

Ewelaz pisze...

Śliczne zdjęcia ;)
szkoda że myślałaś nad tym , bo szkoda całej pracy włozonej w bloga

Anonimowy pisze...

Ładne zdjęcia. Uwielbiam fotografię i w tym kierunku się uczę. Na moim blogu -http://reyfair.blogspot.com pod zakładką "tumblr" znajduje się moje portfolio. Życzę dużo sukcesów. Pozdrawiam ;)

Anonimowy pisze...

ładne zdjecia