środa, 20 czerwca 2012

Zdjęcia od czytelników

Hej. Szkoda, że na razie tak mało osób zgłosiło się do konkursu :< Wiem, że jest to trudniejszy temat od wcześniejszych, ale moim zdaniem warto wziąć udział, sprawdzić się. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. A jak na tą chwilę dodaję najnowsze zdjęcia, które dotarły do mnie w zakładce "Pokaż swoje zdjęcia". Ewelaz pisała w komentarzu pod którymś z postów, że zakładka nie działa (znowu), a więc znowu ją zaktualizowałam i powinna działać. Zapraszam do linkowania swoich prac :)

aminqa
Ładniutkie :))


Fajna panorama :)

definicjamiloscii

Bardzo fajne ;) 

Malina
Piękne ujęcie i krajobraz :)))

Super :D

madziafafi
Ładne :)

Natsa (anonimowy)
Bardzo ładne zdjęcie :) Z racji, że zostało zalinkowane przez anonimową osobę, nie zalogowaną (podpisującą się jedynie Natsa), w razie, gdyby miało brać udział w maratonie, niestety nie będzie, dopóki osoba, która zalinkowała zdjęcie nie zaloguje się i napisze komentarza potwierdzającego, że to jej zdjęcie. Ponieważ w maratonie moą brać udział jedynie zalogowani i obserwujący bloga użytkownicy Bloggera.

Co sądzicie o zdjęciach? Które najlepsze? :)

14 komentarzy:

anitka pisze...

Zdjęcia aminqa i Malina są fajne! <33

aminqa pisze...

dzięki za umieszczenie zdjęć ;> Podobają mi się zdjęcia definicjamiloscii :> inspirujące

Ewelaz pisze...

Podoba mi sie zdj definicjimilości ;) reszta też super ;)

malynka pisze...

dzieenks :>
najlepsza wg mnie panorama aminqa <3

Metamorfozy MissaKaSaNdRa11 pisze...

Najlepsze ostatnie ! :)

Natsa pisze...

Potwierdzam ostatnie zdjęcie jest moje z mojego bloga http://pamietnik-nicoli.blogspot.com/

Pozdrawiam i dziękuje za wyróżnienie Natsa ( Nicola) . Czasem ktoś się zastanawia dlaczego Natsa ? Bo się tak w szkole przyjęło. i miałm mieć tak na imię

Anonimowy pisze...

@DefinicjaDupy

Gdzie jest robione to zdjęcie ?
W twoim obleśnym domu ??
hahhahah
Jakie brzydkie i wieśniackie , a do tego rozmazane - hahahha

Pomysł wg nie oryginalny ://////

Renesme88 pisze...

Oooo jaka słodka żabka <3

Anonimowy pisze...

A to nie jest jaszczurka ?

Renesme88 pisze...

oj tam xd w każdym razie jest słodka xd

definicjamiloscii pisze...

@ Anonimowy, ja doskonale wiem, że komentarze pod takim postem są głównie po to, by wyrazić swoje zdanie o fotografiach, ale nie zapominaj o cholernej granicy kultury.

Taki apel do Ciebie i całej reszty zdesperowanych hejterów, którzy tworzą się, z do końca nieznanych mi powodów (gdzie Wy macie swoje życie?): myślicie, że tekst z którego leją normalnie Wasi znajomi, ruszy innych czy whatever? To nie jest zabawne, a świadczy o tym jak niedojrzałych dobieracie znajomych. To wyłącznie przykre, że naród, przy załóżmy wspaniałych polskich siatkarzach, reprezentują również tacy ludzie jak Wy.

Z szacunku do Pauliny i jej bloga, nie będę prowadzić tu dalszych konwersacji z Tobą. Jeśli tak Ci zależy - pisz do mnie prywatnie, czy na moim blogu.

Pauliss... pisze...

@ Anonimowy:

Nie życzę sobie takich komentarzy na moim blogu. A jeśli chodzi o zdjęcie definicjimiloscii to skoro pojawia się w poście widocznie na to zasługuje ;] Czekam, aż Ty zalinkujesz swoje prace, chętnie ocenię. I dopiero wtedy będziesz mogła oceniać czyjeś prace, gdy Twoje będą na dobrym poziomie - w innym razie pokazujesz swój brak inteligencji. Poza tym skoro jesteś taka śmiała w przekazywaniu tak nie kulturalnej i nieobiektywnej opinii, dlaczego nie piszesz jako zalogowany użytkownik?

Caver96 pisze...

Mi najbardziej podoba się zdjęcie amniqa z panoramą Pragi :) Byłam tam na początku czerwca,ale jakoś nie mogę wybrać najładniejszych zdjęć ,bo jest ich dużo :D

LogicznieNielogiczna pisze...

Popieram, że panorama najlepsza ! ;D