czwartek, 8 marca 2012

Nasze święto :)

Hejka! No, dziewczyny, dziś nasze święto, co u Was dziś słychać? Pochwalicie się upominkami ;D Ja tak, bo dostałam kilka dość ciekawych rzeczy... 
Ale od czego by tu zacząć, może od początku dnia? Facet z matmy odwołał nam kartkówkę i babka z angielskiego, uf... Co do szkoły to zorganizowałam jako przewodnicząca szkoły dziś 2 akcje z Samorządem Uczniowskim: konkurs na najsympatyczniejszą kobietę - nauczycielkę w szkole :) (ankiety wypełniali wszyscy uczniowie ze wszystkich klas, wyniki ogłosiliśmy na dzisiejszym szybkim apelu porządkowym) i akcja Szafa-party również z okazji dnia kobiet :d. Chodziło tu o to, że dziewczyny mające ubrania, w których już nie chodzą wymieniały się między sobą, bądź sprzedawały po lekcjach w jednej z sal lekcyjnych. Udało mi się wymienić jedną z bluzek, w których już nie chodzę na spodnie z CHEROKEE, kupiłam też nowiuteńką bluzeczkę za 4zł :) 
Co do prezentów... to jestem zachwycona prezentem od Mateusza (jak zwykle :p). Dostałam perfumę Beyonce Heat, na którą już od dawno chorowałam ^^ i spóźniony prezent urodzinowy (zamówienie przez internet, a więc nieźle się spóźnił) na który warto było czekać - są to filtry do aparatu :D Polaryzujący, do makrofotografii z przybliżeniem x8 i x2, czyli razem 3. 

W sobotę idziemy z Matkiem je sprawdzić, bo w domu nie bardzo jest jak ;) Sprawdziłam tylko jeden, ten z największym przybliżeniem. Spójrzcie na efekt:

Przy robieniu zdjęcia bez tego filtru już przy takim przybliżeniu kulka nie potrafi dobrze się wyostrzyć... 

Łał, jestem pod wrażeniem! :D Wszystko idealnie widoczne i bardzo blisko ujęte. 

A tu chciałam sprawdzić, czy na prawdę da się utworzyć serduszko z filtra na książce :))

Chłopacy z mojej klasy o dziwo o nas nie zapomnieli i przygotowali dla nas drobne upominki: czekoladę i plakietkę ze śmiesznym napisem na drzwi.

Były też napisy: TYLKO +18 , ale mnie trafił się ten ;) Może i lepiej?! xd

---

Hehe, rozpisałam się w poście, ale mam nadzieję, że Was nie zanudzam... Bo chciałabym napisać o jeszcze jednej rzeczy. Od niedawna zaczęły jarać mnie blogi modowe, filmiki urodowe (takie jak na you tube)... Może ja też założyłabym takiego bloga? Ze stylizacjami, filmikami,  o moich zakupach, recenzje kosmetyków i inne? Co o tym sądzicie? Jeśli byłybyście za to mogłabym zacząć blogować już od tego weekendu :D Zależy mi na Waszym zdaniu, bo ktoś musi czytać bloga i oglądać filmiki, bo inaczej pisanie byłoby bez sensu ;)

Czekam na komentarze :D Pozdrawiam i życzę wszystkim kobitkom czytającym bloga Wszystkiego najlepszego! :)

7 komentarzy:

aminqa pisze...

świetny prezent :> pozazdrośćic ;d Ja ten perfum kupilam keidyś mamie na urodziny. Pięknie pachnie! Ja od kolegi dostalam kwiatka, natomiast chlopacy z klasy podarowali nam po kartce z zyczeniami. A co do bloga z modą, to jak najbardziej, załóż!

zuza19994 pisze...

Zazdroszcze prezentów ... Ja dostałam naszyjnik ^^ ,a od chłopaków z klasy...
błyszczyki z chińczyka -.- .

Paulusia2690 pisze...

@ zuza19994:

no tak to już jest z chłopakami z klasy, nasi są tacy, że się cieszymy, że wgl coś kupili ;p xd

MissaKaSaNdRa11 pisze...

Naprawdę super prezenty ;)
Ja dostałam, kwiaty, i komórkę ;) - wyjątkowo, ;)

definicjamiloscii pisze...

Nasi chłopcy dali nam cudne róże. Poza tym tata stwierdził, że nie wie co mi kupić, więc zdał się na mnie dając mi 50zł :D Od wujka różę.

A bloga zakładaj!

Paulusia2690 pisze...

@ definicjamiloscii:

Mój tato to samo :p Początkowy chciał kupić mi coś słodkiego, ale darłabym się na niego bo jestem na diecie xd

FRUGO-dziewczyna. - gosiar9 pisze...

Nasi chłopacy dali nam opaski , i też plakietke na drzwi z napisem ,, Pokój Księżniczki '' były jeszcze jakieś napisy . Nie pamiętam jakiee. ;d
. A od taty dostałam 50 zł . Tato stwierdził że nie wie co ma mi kupic . ;d

gosiar9