środa, 7 grudnia 2011

Szablon i propozycja

Hej. Nadchodzi zima, a szablon bloga jest jeszcze jesienny :p Myślałam o jego zmianie. Znalazłam 2 ciekawe szablony i chciałabym, abyście wyrazili o nich swoją opinię w sondzie poniżej :) Poniżej znajdują się też linki, aby obejrzeć szablony.


Zaś propozycją, jaką mam do Was jest również pytanie. Otóż wpadł mi do głowy pewien pomysł :) Z racji, że zdjęcia, które linkujecie i zgłaszacie do ocen w Pokaż swoje zdjęcia :) są czasami na naprawdę wysokim poziomie pomyślałam, że fajnie by było, gdyby co miesiąc autor najlepszego takiego zdjęcia był nagradzany. Będą to stardollary, wstępnie ok. 15sd. Nagrodą było by też to, że wygrane zdjęcie byłoby wyświetlane w pasku bocznym wraz z nickiem osoby, która wykonała zdjęcie (nickiem z bloggera lub stardoll). 
Co o tym sądzicie?12 komentarzy:

missmalgo pisze...

Zagłosowałam 1 heh

missmalgo pisze...

według mnie szablon 2 jest ładniejszy są tam kolory świąt i klimat świąteczny więc głosuje na 2

Paulusia2690 pisze...

@ mismalgo:

O, widzę komentarz od nowej osoby :) Mam nadzieję, że dołączysz do grona stałych obserwatorów i komentatorów bloga :) Też uważam, że szablon 2 jest ładniejszy, bo ma świąteczne, delikatne kolory, ale święta nie trwają wiecznie, a zima trochę dłużej, niż święta :p Ale cóż.. - zobaczymy opinię innych czytelników :)

victoria ♥ pisze...

Oj. Pomyliłam się w pierwszej ankiecie. Miałam zaznaczyć szablon 2. Przepraszam. A co do 2 ankiety to fajny pomysł ale żeby inne zdjęcie też były wyświetlane w postach.

Paulusia2690 pisze...

@ victoria:

Nie wiem o co chodzi Ci z tym: " A co do 2 ankiety to fajny pomysł ale żeby inne zdjęcie też były wyświetlane w postach."

LogicznieNielogiczna pisze...

Moim zdaniem W tym blogu jest już za dużo brązu . Ten niebieski jest śliczny Głosuję !!

Anonimowy pisze...

Zagłosowałam .;)

FRUGO-dziewczyna. - gosiar9 pisze...

Ja wolałabym szzablon 1 ; )


gosiar9 ;*

Renesme88 pisze...

Świetny pomysł <3

aminqa pisze...

Mnie osobiście podoba sie bardziej pierwszy szablon :) Jest bardziejzminowy niz świąteczny,a święta rpzeminą bardzo szybko. Pozdrawiam ;*

Anonimowy pisze...

Pomysły fajne zagłosowałam na szablon 2 :)

cantopenthefile pisze...

ja zagłosowałam na szablon nr 2

i chciałabym się zapytać, czy to najlepsze zdjęcie miesiąca będziemy właśnie na nie głosować albo wybierać w komentarzach, czy raczej to będzie Twój samodzielny wybór?

pozdrawiam c: