piątek, 30 grudnia 2011

Maraton grudniowy

WYNIKI MARATONU ZOSTAŁY JUŻ OPUBLIKOWANE, A WIĘC KONIEC GŁOSOWANIA ;)

Kiedyś pytałam Was co sądzilibyście o comiesięcznym maratonie - najlepszych zdjęciach wysłanych do mnie w grudniu w zakładce Pokaż swoje zdjęcia ; ) Pomysł Wam się podobał, kończy nam się miesiąc, a z nim akurat rok :D Jeśli pomysł nadal będzie się Wam podobał to maraton zdjęć będzie odbywał się co miesiąc :)

O co tu chodzi? Już Wam dokładniej tłumaczę ;) Otóż comiesięczny maraton zdjęć będzie polegał na tym, że ze zbieranych przeze mnie w danym miesiącu zdjęć od Was będę wyłaniać najlepsze fotki, dodawać co miesiąc w takim poście oraz pod zdjęciami będzie głosowanie na najlepsze zdjęcie! Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma symbolicznie 20sd (na stardoll) oraz jego zdjęcie będzie miało tytuł zdjęcia miesiąca :D 
Fotki, które w głosowaniu będą miały również dużo głosów, lecz nie będą na 1 miejscu również zostaną nagrodzone tym, że w pasku bocznym pojawią się w gadżecie z pokazem slajdów i przez cały miesiąc wszyscy będą mogli je oglądać :)

---

A więc zapraszam do obejrzenia zdjęć, które wybrałam, bo uznałam za najlepsze z całego miesiąca i do zagłosowania na najlepsze z nich Waszym zdaniem! Możecie oddać 3 głosy.

Caver96

LogicznieNielogiczna

cantopenthefile

Dosia4444

definicjamiloscii

Renesme887 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Zagłosowałam, ;)

Renesme88 pisze...

ja mogę oddać tylko jeden głos :/

` WeroOnika ; *. pisze...

Śliczne zdjęcia < 3

Zagłosowałam ;D

aminqa pisze...

zagłosowałam ;d jak dla mnie to na prawde świetny pomysł. ;D

Ralphina pisze...

super pomysł, zagłosowałam :)

victoria ♥ pisze...

Zagłosowałam. Ciekawe czyje zdjęcie zwycięży. ;)

Caver96 pisze...

Dzięki! czuję się zaszczycona,że moje zdjęcie tutaj jest! Oczywiście oddałam już swój głos ^^