niedziela, 30 października 2011

Bu ! From Halloween ;D

Hejka! Na początek krótki wstęp do posta. W piątek - 28 października w mojej szkole odbył się Halloweenowy wieczór. Pomysłodawczynią na tą imprezę byłam ja, a także główną organizatorką, więc miałam przy tym troszkę roboty. Pomysł na imprezę był mój z powodu, że działam w Samorządzie Uczniowskim jako zastępca przewodniczącej szkoły ;) Ale o tych prywatnych sprawach może już koniec. Chciałam Was troszkę naprowadzić o co chodzi :p W każdym bądź razie odbyła się dyskoteka, wieczór filmowy i zabawy Halloweenowe. Przede wszystkim zajmowałam się filmami, bo w jednej z sal lekcyjnych gdy było już ciemno na rzutniku wyświetlałam film (oczywiście skoro Halloween to horror :d) - Udręczeni.

Z tej imprezy mam trochę zdjęć, które porobił mi chłopak. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej wyglądam - obowiązywały tego wieczoru przebrania i charakteryzacje.
Heh jak szatan xD 

Wiem, że nie wyglądam jakoś nie wiadomo jak fajnie ;p ale makijaż z czasem się psuł. Zdjęcia były robione już po imprezie, więc troszkę się popsuło, oczy były prawie tak samo pomalowane, usta mocno czerwone, a włosy natapirowane i 'wampirsko' ułożone, ale nieco się zepsuły :p

Ogólnie wszystko wypadło fajnie ;) Co sądzicie o zdjęciach? Nie są na pewno jedne z moich lepszych, ale chłopak robił mi je tak o dla pamiątki ogólnie ;)

5 komentarzy:

XSaraXPaxtonX pisze...

Jak było? :D

.hm.herbatka.hm pisze...

Hah. Ostatnie zdjęcie jest zabójcze.

Basiuu. pisze...

Czadowe oczy ;D

Paulusia2690 pisze...

@ XSaraXPaxtonX :

Heh EXTRA !!! :D

@ .hm.herbatka.hm :

Zgadzam się sama się go boję xD

@ Basiuu. :

Dzięki ;D

Ewelaz pisze...

Super ;) Ostatnie najlepsze...